שיעורי אונליין - Gaga

שיעורי אונליין

ממשיכים את הגרוב עם גאגא

לאחר שבעה חודשים שבהם שיעורי גאגא אונליין ניתנו על בסיס תרומות, הודות לתמיכתם ותרומתם המרגשת של משתתפים רבים מכל רחבי העולם, ועל מנת שנוכל לבנות עתיד יציב והמשכי לגאגא אונליין, שיעורי הגאגא עוברים לפלטפורמה חדשה, ויינתנו מעתה בתשלום. התשלום שלכם עבור השיעורים יאפשר תמיכה כלכלית במורים הפנומנליים שלנו, ויאפשר לגאגא להמשיך להציע שיעורי אונליין באיכות הגבוהה ביותר, באמצעות פלטפורמה נוחה וידידותית למשתמש.

במתכונת החדשה תוכלו לבחור בין אפשרויות שונות כמו מנוי חופשי חודשי, כרטיסיה של 10 שיעורים או שיעור בודד. בנוסף לכך, גאגא מזמינה את מי מכם שידו משגת להשתתף במערכת המלגות שלנו, אשר תאפשר למשתתפים המצויים במצוקה כלכלית משמעותית להמשיך ולנוע איתנו. פרטים בהמשך.

החל מיום רביעי הקרוב, ה- 21.10, כל השיעורים יועברו דרך הפלטפורמה החדשה בלבד – Mindbody.  

לרגל המעבר, אנו שמחים להציע הנחה של 20% לכל הרוכשים מנוי חופשי חודשי במהלך חודש אוקטובר. הצטרפו אלינו עכשיו (ועד ל-31.10) על מנת ליהנות מהתעריף המוזל –

 • חודש של כניסה חופשית לכל השיעורים:  $54.40 (במקום 68$)
 • חודש של כניסה חופשית + תמיכה במלגה למשתתף המצוי במצוקה כלכלית: $86.40 (במקום 108$)
  *המנוי מאפשר כניסה חופשית למשך 30 ימים, החל מיום ההשתתפות בשיעור הראשון.

אפשרויות נוספות:
כרטיסיה ל-10 שיעורי און ליין (תקפה למשך 3 חודשים, מיום השיעור הראשון): 78$
שיעור בודד (ניתן למימוש בחודש הרכישה בלבד): 9$

עבור משתתפים המצויים בצורך כלכלי משמעותי: אנו נציע מספר מוגבל של מלגות אשר יאפשרו כניסה חופשית לשיעורים במשך חודש בעלות מופחתת של 30$. למידע נוסף והגשת מועמדות למלגה עבור חודש נובמבר 2020, לחצו כאן.

רוצים להעניק את מתנת הגאגא? שלחו ליקיריכם את מתנת גאגא אונליין באמצעות שוברי המתנה האלקטרוניים שלנו. ניתן לבחור בין מנוי חופשי חודשי, כרטיסיית 10 שיעורים או סכום אחר לבחירתכם.

כיצד מצטרפים?

כמו תמיד, תתבקשו להירשם לשיעורים מראש. ההרשמה לכל שיעור תיפתח כשבועיים לפני מועד השיעור ותיסגר 15 דקות לפני תחילתו.

 1. היכנסו ללו"ז השבועי, בחרו את השיעור אליו תרצו להצטרף והקליקו על כפתור "join us" מצד ימין. במידה וטרם יצרתם לעצמכם חשבון בפלטפורמה של Mindbody או שאין לכם מנוי בתוקף, תועברו לחלון חדש שבו תוכלו להירשם ולרכוש את הכרטיסיה המתאימה לכם.
 2. מרגע שיש ברשותכם חשבון ומנוי תקפים, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את השיעורים אליהם תרצו להצטרף ולהירשם אליהם באמצעות הקלקה על כפתור "join us" בשורת השיעור.
 3. 25-30 דקות לפני תחילת כל שיעור, תקבלו מאיתנו מייל עם לינק זום ייחודי אשר ישמש אתכם על מנת להצטרף לשיעור. שימו לב כי המייל יתקבל מ- no-reply@apiant.com.

  איזורי זמן

  שימו לב כי מועדי השיעורים מותאמים לשעון ניו-יורק! זמן תל אביב מצוין בכותרת השיעור. *שימו לב כי השיעור של 18:00 בשעון ניו יורק יחול ביום העוקב בשעון ישראל (שכן הוא מתקיים לאחר חצות).

 

מדריך למשתמש

יש לכם שאלות? משהו לא ברור? הכנסו וקראו את המדריך הטכני שלנו למשתמש הכולל הנחיות וטיפים רלוונטיים. במידה ולא מצאתם את המענה המתאים לשאלתכם, הנכם מוזמנים לכתוב לנו מייל לכתובת: GagaOnline@gagapeople.com, ונשתדל להשיב בהקדם.

אנא ודאו כי קראתם את תנאי השימוש לשיעורי גאגא אונליין לפני הצטרפותכם.

© כל הזכויות שמורות לגאגא 2018 | בניית אתרים Webinside

This website uses cookies to provide you with the best browsing experience.