שיעורי אונליין - Gaga

שיעורי אונליין

ממשיכים את הגרוב עם גאגא

התחברו לתשוקה שלכם לזוז, אתגרו את הגבולות הפיסיים ושפרו את בריאות הגוף והנפש שלכם, בנוחיות של סלון ביתכם, עם שיעורי האונליין שלנו.
אנו מציעים שיעורי גאגא/אנשים ושיעורי רקדנים מדי יום, וכן שני שיעורי גאגא בישיבה שבועיים, אשר מיועדים למשתתפים המתקשים בביצוע פעילות ממושכת בעמידה.

חדש! שיעורי גאגא בישיבה
אנו שמחים להזמינכם לשיעורי גאגא בישיבה. שיעורי גאגא בישיבה מיועדים ומתאימים למשתתפים אשר אימון גופני בעמידה מאתגר עבורם.
שיעורים בישיבה יתקיימו באופן קבוע בימי שני ורביעי בשעה 19:00, וניתן להצטרף אליהם כחלק מהמנוי הרגיל.

כיצד מצטרפים?

כמו תמיד, תתבקשו להירשם לשיעורים מראש. ההרשמה לכל שיעור תיפתח כשבועיים לפני מועד השיעור ותיסגר 10 דקות לפני תחילתו.

  1. היכנסו ללו"ז השבועי, בחרו את השיעור אליו תרצו להצטרף והקליקו על כפתור "join us" מצד ימין. במידה וטרם יצרתם לעצמכם חשבון בפלטפורמה של Mindbody או שאין לכם מנוי בתוקף, תועברו לחלון חדש שבו תוכלו להירשם ולרכוש את הכרטיסיה המתאימה לכם.
  2. מרגע שיש ברשותכם חשבון ומנוי תקפים, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את השיעורים אליהם תרצו להצטרף ולהירשם אליהם באמצעות הקלקה על כפתור "join us" בשורת השיעור.
  3. 25-30 דקות לפני תחילת כל שיעור, תקבלו מאיתנו מייל עם לינק זום ייחודי אשר ישמש אתכם על מנת להצטרף לשיעור. שימו לב כי המייל יתקבל מ- no-reply@apiant.com.

המנויים שלנו

זו הפעם הראשונה שלכם בגאגא אונליין? מוזמנים להצטרף לתנועה באמצעות מנוי ההיכרות שלנו, המקנה 3 שיעורים במחיר מוזל, למימוש תוך שבועיים. התחילו עכשיו.

התחברו לתשוקה שלכם לזוז, כמה שרק תרצו, ללא הגבלה למשך חודש ימים מיום השיעור הראשון. התחילו עכשיו.

חברו את התשוקה לנדיבות שלכם. זוזו איתנו כמה שתרצו במשך חודש, והעניקו את מתנת הגאגא למשתתף אחר, המצוי בקושי כלכלי, באמצעות תכנית המלגות. תוקף המנוי מיום השיעור הראשון. התחילו עכשיו.

עכשיו זה באמת "פיס אוף קייק" לנוע איתנו – שלמו מראש עבור שלושה חודשים של גרוב בלתי מוגבל. התחילו עכשיו.

התחברו למנעד האינסופי של אפשרויות וזוזו איתנו, ללא הגבלה, למשך שלושה חודשים. 

בבחירה באפשרות הזו הנכם מסייעים למשתתפי גאגא המצויים בקשיים כלכליים להמשיך ולנוע איתנו. התחילו עכשיו.

התחברו לתחושה של שפע של זמן. אתם  מוזמנים להצטרף אלינו ל-10 שיעורים לבחירתכם, למימוש תוך שלושה חודשים מיום השיעור הראשון. התחילו עכשיו.

הצטרפו אלינו לשיעור בודד כדי לקבל טעימה מגאגא. השיעור ניתן למימוש תוך חודש מיום הרכישה. התחילו עכשיו.

עבור משתתפים המצויים בצורך כלכלי משמעותי: לא ניתן להגיש בקשות נוספות למלגה עבור חודש מרץ 2021. מידע נוסף בנוגע למלגות בחודשים הבאים, יפורסם בקרוב.

מדריך למשתמש

יש לכם שאלות? משהו לא ברור? הכנסו וקראו את המדריך הטכני שלנו למשתמש הכולל הנחיות וטיפים רלוונטיים. במידה ולא מצאתם את המענה המתאים לשאלתכם, הנכם מוזמנים לכתוב לנו מייל לכתובת: GagaOnline@gagapeople.com, ונשתדל להשיב בהקדם.

אנא ודאו כי קראתם את תנאי השימוש לשיעורי גאגא אונליין לפני הצטרפותכם.

איזורי זמן

שימו לב כי מועדי השיעורים מותאמים לשעון ניו-יורק! זמן תל אביב מצוין בכותרת השיעור. *שימו לב כי השיעור של 18:00 בשעון ניו יורק יחול ביום העוקב בשעון ישראל (שכן הוא מתקיים לאחר חצות).

© כל הזכויות שמורות לגאגא 2018 | בניית אתרים Webinside

This website uses cookies to provide you with the best browsing experience.