אהד פישוף - Gaga
Ohad Fishof

אהד פישוף

אמן ומוסיקאי היוצר במגוון תחומים רחב הכולל סאונד, מחול, וידאו, פרפורמנס וכתיבה.

החל את דרכו האמנותית כמנהיג להקת נושאי המגבעת. מאוחר יותר עבר להלחין למחול, פרפורמנס ומיצבים. במקביל החל ליצור בתחומי אמנות נוספים.

במשך מרבית שנות התשעים התגורר ופעל בלונדון. ב-1997 קיבל תואר MA בלימודי מחול ממרכז לבן (מאוחר יותר הוזמן ללמד במרכז). מאז הוצגו יצירותיו לבמה ומיצבי הסאונד שלו באנגליה, יפן, ליטא, הולנד, טורקיה, שווייץ וישראל, כמו גם בביתן הישראלי בביאנאלה של ונציה, במסגרת פרויקט "Home" של אורי קצנשטיין.

מאז שחזר לישראל ב-2003 מרבה לשתף פעולה עם אוהד נהרין ולהקת בת-שבע. עיצב את פסי הקול של "MAX", "סדר", "שלוש", "פורו" ו"טלופאזה" ושימש כדרמטורג של "טלופאזה" ושל מופע הסולו של אוהד נהרין "פלייבק", אותו גם הפיק מוסיקלית. ב- 2004 הצטרף לצוות מורי הגאגא, שפת התנועה של נהרין.

בשנים האחרונות הציג עבודות וידאו וכוריאוגרפיה בישראל וביפן, הלחין ועיצב פסקולים לעבודות מחול בארץ ובחו"ל, הוציא שלושה אלבומים והשתתף במספר תערוכות קבוצתיות. ב-2005 העלה בלונדון את עבודת הפרפורמנס "הליכה איטית ללונגפלייר" בהפקת ארטאנג'ל. ב-2007 הקים את בני המה, ביחד עם ישי אדר, הרכב בו הוא כותב, שר ומנגן בכלים מייצור עצמי. בקיץ 2008 יצר את Memo, מיצב ומופע רב משתתפים במסגרת ארט תל-אביב. לאחרונה נבחר כאמן של הקרן למצוינות בתרבות.

 

מורים נוספים:

© כל הזכויות שמורות לגאגא 2018 | בניית אתרים Webinside

This website uses cookies to provide you with the best browsing experience.